Urządzenia, mierniki i odczynniki czystości wody

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Nie wiesz jaki preparat lub urządzenie sprawdzi się najlepiej?
Umów się z naszym ekspertem, który dobierze odpowiedni produkt.

Testy dipslide są sposobem mikrobiologicznego badania płynów lub powierzchni.

Urządzenie Eutech Eco Testr serii EC wyposażone jest w wytrzymały i solidny czujnik ze stali nierdzewnej, co umożliwia prowadzenie wiarygodnych pomiarów przewodności.

Eco Testr pH 2 to urządzenie przeznaczone do pomiaru pH odznaczające się znakomitym stosunkiem wartości do ceny.

Profesjonalny miernik przewodności EUTECH Cond 6+

Profesjonalny miernik pH EUTECH pH 6+

Dla małych zastosowań polecamy inkubator GNAT, który posiada 2 dipslides i utrzymuje temperaturę do 30°C.

Korzystanie z urządzeń szeregu W100W to ekonomiczny i niezawodny sposób utrzymywania pod kontrolą programów uzdatniania wody.

Wszystkie testy dostarczane są w małych, podręcznych opakowaniach. Zestawy zawierają, krótką i czytelną instrukcję.

Proponujemy zakup profesjonalnego sprzętu – mierników, fotometrów, pomp dozujących czy urządzeń przeznaczonych do mierzenia przewodności i poziomu pH w systemach wodnych. Pozwolą one na zweryfikowanie sprawności dobranych systemów uzdatniania wody, a także na szybkie wykrycie nieprawidłowości w działaniu oczyszczania.

Oferujemy również testomaty, które umożliwią kontrolę jakości wody w przemysłowych stacjach zmiękczania wody. Uzupełnieniem oferty w tym zakresie są zestawy do mierzenia poziomu biocydów i innych substancji, a także zestawy do przeprowadzania testów mikrobiologicznych, najprostsze testy polowe czy kropelkowe.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Regularne monitorowanie jakości wody pozwoli Państwu zapobiec powstawaniu korozji czy kamienia, a tym samym pozwoli na szybką reakcję i zapobiegnie awariom.