O firmie

Global Concepts 2000 Polska

Chemia przemysłowa – Urządzenia i serwis – Kontrola i badania

Poznaj nas
Kim jesteśmy?

Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o. należy do angielskiej grupy ENVIRONMENTAL SPECIALITY CHEMICALS Ltd. i na rynku polskim specjalizujemy się w szerokim wprowadzaniu nowoczesnych metod uzdatniania wody przemysłowej w oparciu o najnowsze urządzenia, technologie oraz środki chemiczne.

Jesteśmy bezpośrednim producentem preparatów chemicznych i stale modyfikujemy nasze produkty w celu poprawy ich jakości w naszym laboratorium. Pozwala to utrzymać najwyższą jakość produktów oraz konkurencyjne ceny.

Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie, pozwalają nam realizować nawet najbardziej złożone problemy we wszystkich gałęziach przemysłu. Zatrudniamy wykształconych i doświadczonych specjalistów w dziedzinie technologii wody i jej uzdatniania.

Ponad 25 lat na rynku
Ponad 500 Klientów
Ponad 60 produktów
Kadra 25 Specjalistów

Na co stawiamy?

Naszym najważniejszym celem jest satysfakcja klientów, pozwalająca na nawiązanie wieloletniej współpracy.
Założenia te realizujemy poprzez:

 • Indywidualne podejście do każdego klienta
 • Doskonałą znajomość branży, znajomość różnych metod uzdatniania wody
 • Współpracę z zespołem specjalistów z doświadczeniem technicznym i doradczym
 • Zastosowanie i łączenie różnych strategii w zakresie procesów uzdatniania wody, co pozwala na wdrożenie innowacyjnych projektów i osiągnięcie wyników zadowalających klientów
 • Pełną opiekę serwisową, obejmującą m. in. systematyczne badanie wody i odpowiednią interpretację wyników
 • Duży wybór najwyższej jakości produktów do dezynfekcji i korekty parametrów wody oraz usług w zakresie uzdatniania wody kotłowej, chłodzącej i grzewczej
 • Silną kulturę organizacyjną, nastawioną na osiąganie sukcesów i zdolną do odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku
 • Ugruntowaną pozycję na rynku i wieloletnią współpracę z wieloma firmami na terenie kraju i całej Unii Europejskiej
 • Profesjonalny serwis urządzeń i szkolenia techniczne personelu klienta
  w nowo wybudowanej hali produkcyjno-magazynowej, gdzie powstają wszystkie nasze produkty z grupy ESC. Nad jakością produktu dba wysoko wykwalifikowany personel wraz z działem projektowania nowych produktów chemicznych, działem badań procesów i wsparcia rozwoju technicznego
 • Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty, które gwarantują wysokiej jakości usługi i produkty. Posiadamy międzynarodowy system kontroli jakości ISO 9001:2015

Nowoczesne
Laboratorium
Badawcze
&
Certyfikacja
ISO 9001:2015

Dzięki unikalnym recepturom oraz możliwości prowadzenia symulacji procesów przy doborze produktów i ocenie ich skuteczności, jesteśmy w stanie dostosować preparaty do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wszystkie nasze produkty są biodegradowalne, bezpieczne, nieszkodliwe dla środowiska, nie zostały przetestowane na zwierzętach i posiadają aktualne atesty PZH, co pozwala na ich legalną dystrybucję na terenie całego kraju.

Nasze biocydy posiadają odpowiednie pozwolenia na obrót produktem biobójczym wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Z uwagi na ciągłą produkcję i magazynowanie możemy regularnie realizować zamówienia bezpośrednio do Klienta – wysyłkę nadajemy nawet do 3 dni roboczych.

Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2015, który dowodzi o prowadzeniu procesów obsługi i wdrażaniu usług na najwyższym poziomie. Posiadamy odpowiednią akredytację dotyczącą wód przemysłowych.

Certyfikat ISO 9001:2015

Laboratorium, analizując potrzeby naszych Klientów oraz opierając się na wiedzy i doświadczeniu, poszukuje najkorzystniejszych rozwiązań pod względem dawkowania i składu proponowanych preparatów.

Laboratorium posiada wykwalifikowaną kadrę oraz zaplecze badawcze, współpracuje z jednostkami naukowymi i realizuje projekty badawczo-rozwojowe, co pozwala dostarczać usługi na wysokim poziomie, dbając jednocześnie o środowisko naturalne i warunki pracy.

Małgorzata Sekuła-Wybańska
Prezes Zarządu

Zajmujemy wiodącą pozycję na rynku

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i systematyczne poszerzanie się grona zadowolonych Klientów zaowocowało przyznaniem naszej firmie różnych nagród i wyróżnień. Jako zgrany zespół staramy się być liderem na rynku chemii przemysłowej.

Dołącz do nas

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy stale poszukujemy osób do pracy.
Jeżeli jesteś osobą ambitną, nastawioną na realizację celów oraz rozwój zawodowy w dziedzinie budowy układów uzdatniania wody oraz badań fizykochemicznych, zachęcamy do wysłania swojej kandydatury na adres praca@gc2000.pl

Aktualności

Wyróżnienie Diamentów Forbesa 2023

Już po raz piętnasty we współpracy z redakcją „Forbes” Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej rozwijających się firm w Polsce.

Promocja Projektu

GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. podpisała umowę o dofinansowanie projektu.

Wyróżnienie w Gazelach Biznesu 2018

Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Życzenia Świąteczne 2017

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu.