Komponenty do uzdatniania wody

Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników

Naświetlanie wody światłem ultrafioletowym jest metodą dezynfekcji, która nie wprowadza żadnych środków chemicznych.

Jedną z najważniejszych części w filtrach odwróconej osmozy są membrany osmotyczne.

Nie wiesz jaki preparat lub urządzenie sprawdzi się najlepiej?
Umów się z naszym ekspertem, który dobierze odpowiedni produkt.

Pompy dozujące są specjalistycznym sprzętem służącym do precyzyjnego dozowania określonych ilości cieczy do danych mediów.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości sól techniczną (sól pastylkowana, sól tabletkowana) stosowaną do regeneracji wymienników jonitowych zmiękczających wodę,

Wodomierz wielostrumieniowy, mokrobieżny z komorą liczydła zabezpieczoną roztworem gliceryny umożliwiającym odczyt pomimo zanieczyszczonej wody.

Wodomierz wielostrumieniowy, suchobieżny. Produkowany w wersji do wody zimnej (30 ºC) w klasie B-H, oraz do wody ciepłej (90 ºC) zgodnie z normą MID.

Wodomierz jednostrumieniowy, suchobieżny, zapewniający odczyt za pomocą 5-bębenkowego liczydła.

Wodomierz jednostrumieniowy, suchobieżny, zapewniający odczyt za pomocą 8-bębenkowego liczydła.

Wodomierz śrubowy przeznaczony do montażu poziomego i pionowego z wymiennym wkładem pomiarowym.

Zbiorniki ciśnieniowe wykonane z laminowanego włókna szklanego odpornego na korozję, z termoplastyczną wykładziną wewnętrzną.

Proponujemy Państwu szereg komponentów, które są elementami niezbędnymi do prawidłowego przeprowadzenia uzdatnienia wody przez filtry narurowe i stacje zmiękczania wody, a także stanowią dopełnienie tego procesu.

Stosowanie złóż filtracyjnych to jedna z podstawowych metod uzdatniania wody przemysłowej – przepuszcza się przez nie wodę, dzięki czemu ciecz zostaje oczyszczona. W zależności od rodzaju złoża mają rozmaite funkcje – są doskonałymi zmiękczaczami do wody oraz zapobiegają powstawaniu kamienia kotłowego, regulują pH, usuwają żelazo, mangan czy amoniak. Pozwalają również na przeprowadzenie sedymentacji cieczy. Sól tabletkowa to uniwersalny produkt, który przede wszystkim regeneruje złoża jonowymienne. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór ważnych komponentów systemów uzdatniania wody – zbiorników ciśnieniowych oraz zbiorników na solankę. Proponujemy również membrany do filtrów odwróconej osmozy, wodomierze, a także pompy dozujące o różnej specyfikacji.