Dostarczymy do Państwa firmy nowoczesne systemy i urządzenia przeznaczone do uzdatniania wody. Filtry domowe i przemysłowe stosuje się na pierwszym etapie oczyszczania wody – pozwalają wyeliminować zanieczyszczenia stałe. Proponujemy różne modele tych urządzeń, a także szeroki wybór wkładek filtracyjnych.  Zmiękczacze, czyli stacje zmiękczania wody dzięki wymianie jonowej zmniejszają twardość cieczy oraz zapobiegają osadzaniu się kamienia kotłowego. Mają zróżnicowane parametry, dzięki czemu nasi specjaliści dobiorą dla Państwa firmy produkt dopasowany do specyfiki branży oraz jakości wody. Dodatkowo znajdziecie u nas urządzenia do uzdatniania wody, które pozwolą wyeliminować konkretne pierwiastki – odżelaziacze, produkty usuwające mangan –  czy też systemy odwróconej osmozy, dzięki którym otrzymuje się wodę osmotyczną o najmniejszym zasoleniu. Proponujemy również komponenty, które wspierają pracę filtrów mechanicznych i stacji uzdatniania wody: złoża filtracyjne, zbiorniki solanki i wiele innych.

Skuteczne uzdatnianie wody

Oferowane przez nas systemy uzdatniania wody pozwalają na redukcję jej twardości, a także usuwanie kamienia kotłowego i innych zanieczyszczeń. Chętnie pomożemy przy wyborze filtrów, zmiękczaczy do wody oraz innych urządzeń optymalnie spełniających Państwa oczekiwania. Bogaty wybór i różnorodność oferowanych systemów zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki doskonałej znajomości procesów uzdatniania wody możemy Państwu zaproponować rozwiązania sprawdzone i skuteczne.

Sprawdzone metody uzdatniania wody i dezynfekcji

Skuteczność takich metod uzdatniania wody jak dezynfekcja, zmiękczanie, filtracja, demineralizacja, odwrócona osmoza, odżelazianie została potwierdzona naukowo. Z tych metod korzysta się zarówno w procesie uzdatniania wody dla użytku prywatnego, jak i w systemach działających w przemyśle. Bywa, że działanie kilku urządzeń do uzdatniania jest ze sobą połączonych, np. filtr ze zmiękczaczem wody czy ozonatorem, dzięki czemu możemy uzyskać wodę naprawdę dobrej jakości. Nie wszędzie w naszym kraju woda jest taka sama – wiele zależy nie tylko od regionu, ale też np. od stanu technicznego instalacji wodnej, która może zanieczyszczać wodę. Oczywistym wydaje się, że woda poddana uzdatnianiu jest lepsza i zdrowsza do spożywania, ale nie wszyscy wiedzą, że taka woda również nadaje się lepiej do prania, zmywania czy wykorzystania do ogrzewania w grzejnikach niż woda nieuzdatniona. Dzięki niej można zaoszczędzić na detergentach oraz zachować na dłużej wydajność sprzętu gospodarstwa domowego, armatury i instalacji. Już zakup samego zmiękczacza wody może mieć dobroczynny wpływ na Państwa gospodarstwo domowe – poprzez ograniczenie występowania powstającego w wyniku używania twardej wody kamienia kotłowego, który obniża sprawność urządzeń i podnosi koszty ich eksploatacji. Naprawdę trudno znaleźć argument, który przemawiałby przeciwko stosowaniu dezynfekcji i uzdatniania wody.

Wybierz dział urządzeń filtracyjnych: