Automaty płukania wstecznego

Z11S

Automat do płukania wstecznego Z11S przeznaczony jest do automatycznego czyszczenia filtrów z płukaniem wstecznym rodziny F76S.

Częstotliwość płukania wstecznego jest ustawiana na jedną z szesnastu wartości w zakresie od czterech minut do trzech miesięcy. Automat Z11S posiada funkcję pracy awaryjnej wykorzystywaną w chwili spadku napięcia i oferuje możliwość ręcznego uruchomienia płukania wstecznego. Uruchomienie automatu może nastąpić w wyniku nastawionej częstotliwości, sygnału z przełącznika różnicy ciśnień lub zdalnego sygnału sterującego. Działanie automatu może być zdalnie monitorowane.

 

pobierz

Z11AS

Automat do płukania wstecznego Z11AS przeznaczony jest do automatycznego czyszczenia filtrów z płukaniem wstecznym z przyłączem kołnierzowym typu F76S-F. Częstotliwość płukania wstecznego jest ustawiana na jedną z szesnastu wartości w zakresie od czterech minut do trzech miesięcy. Automat Z11AS posiada funkcję pracy awaryjnej wykorzystywaną w chwili spadku napięcia i oferuje możliwość ręcznego uruchomienia płukania wstecznego. Filtry mogą współpracować z presostatem

ciśnienia różnicowego oraz działać w trybie zdalnego sterowania i zdalnego monitorowania.

 

 

pobierz

Z74A

Automat do płukania wstecznego Z74A przeznaczony jest do automatycznego czyszczenia filtrów typu F74C z płukaniem wstecznym i stacji filtrujących FK74C. Automat można zastosować również w stacji HS74CA. Częstotliwość płukania wstecznego jest ustawiana na jedną z szesnastu wartości w zakresie od czterech minut do trzech miesięcy. Automat Z74A posiada funkcję pracy awaryjnej wykorzystywaną w chwili spadku napięcia i oferuje możliwość ręcznego uruchomienia płukania wstecznego. Uruchomienie automatu może nastąpić w wyniku nastawionej częstotliwości, sygnału z przełącznika różnicy ciśnień (tylko z filtrami F76S) lub zdalnego sygnału sterującego.

Działanie automatu może być monitorowane.

 

 

pobierz