Do czego służą mierniki wody Eutech?

30sie2022

Do czego służą mierniki wody Eutech?

Uzdatnianie wody jest obecnie niezbędne, zwłaszcza w zakładach, w których woda odnosi znaczącą rolę w produkcji. Aby jednak proces ten zachodził w sposób sprawny i bezproblemowy, konieczne są odpowiednie narzędzia monitorujące. Właśnie takimi są mierniki wody Eutech. Co dokładnie je charakteryzuje? Serdecznie zachęcamy do lektury i poznania szczegółowych informacji na temat tych urządzeń.

Cel zastosowania mierników wody Eutech

Jeśli chodzi o takie akcesoria, to ich celem jest monitorowanie urządzeń uzdatniających wodę. Wszystko to w sposób szybki oraz wygodny, wraz z dostarczaniem informacji na temat wielu parametrów, takich jak stopień zasolenia, pH, przewodność właściwa oraz wiele innych. Tym samym mierniki wody Eutech działają bardzo kompleksowo, dostarczając jednocześnie szeregu użytecznych danych i tym samym – w razie konieczności – pozwalają podjąć odpowiednie działania.

Jakie cechy mają mierniki wody Eutech?

Wiemy już, do czego dokładnie służą takie urządzenia. Jakie jednak są ich cechy funkcjonalne? Generalnie zależy to od modelu. Jednym z nich jest Eutech Cond 6+, który:

  • można kalibrować automatycznie lub ręcznie,
  • ma duży wyświetlacz, który ułatwia szybkie odczytywanie wyników,
  • pozwala na kalibrację z dokładnością aż do +1 proc. w ramach danej skali,
  • posiada stojak, dzięki któremu obsługa i dokonywanie pomiarów są zdecydowanie łatwiejsze.

Tym samym takie urządzenia są wręcz idealne do przeprowadzania szybkich, rutynowych badań,  w takich branżach jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, papierniczy oraz rolnictwo.

Jak widać mierniki wody Eutech to ciekawe przenośne urządzenia, dające możliwość sprawnego dokonywania pomiarów i tym samym oceny stanu wody. Pozwalają więc na szybkie podjęcie ewentualnych działań, jeśli parametry odbiegają od pożądanych. W celu zakupu zachęcamy do kontaktu.

  • 30 sie, 2022
  • Global Concepts 2000
  • 0 Comments

Share This Story