Wyróżnienie w Gazelach Biznesu 2018

30sty2018

Wyróżnienie w Gazelach Biznesu 2018

Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Wyróżnienie w Gazelach Biznesu 2018

Global Concepts 2000 Polska sp. z o.o. po raz 6 już otrzymała to prestiżowe wyróżnienie. Bardzo cieszymy się mogąc być w gronie wszystkich wyróżnionych i dołożymy wszelkich starań aby w kolejnym roku również stanąć na wysokości zadania i po raz siódmy ubiegać się o to wyróżnienie.

Wyróżnienie w Gazelach Biznesu 2018

 

Wyróżnienie w Gazelach Biznesu 2018Wyróżnienie w Gazelach Biznesu 2018

  • 30 sty, 2018
  • Global Concepts 2000
  • 0 Comments

Share This Story